Quisque nec

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla scelerisque magna et orci porttitor ullamcorper. Proin euismod pretium dolor non consectetur. Aliquam feugiat nunc ac justo hendrerit, non lobortis lacus condimentum. Praesent vehicula libero ac tellus rutrum ultrices. Sed eu consectetur libero, id varius massa. Quisque vestibulum tempus felis. Nulla interdum varius arcu nec.

Czytaj więcej Nulla scelerisque magna et orci porttitor ullamcorper.

Zapraszamy na konferencję "Biblioteka Bez Granic. Tradycyjnie i w erze nowych technologii"!
🌐📚📅 Data: 18 kwietnia 2024
🕙 Godzina: 10:00 - 14:45
🏢Lokalizacja: Nadnotecki Instytut UAM w Pile, ul. Kołobrzeska 15.
Jesteś bibliotekarzem, nauczycielem, osobą zainteresowaną …

Czytaj więcej Konferencja “Biblioteka Bez Granic. Tradycyjnie i w erze nowych technologii”

“Polacy w świecie znani z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej i sportowej - Polacy w Unii Europejskiej”

Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu “Polacy w świecie znani z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej i sportowej”.Czytaj więcej Konkurs

Zapraszamy serdecznie wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Czarnkowie na konferencję z okazji Tygodnia Bibliotek 2023 "Moja, Twoja, Nasza - BIBLIOTEKA!"

Konferencja rozpocznie się 8 maja 2023 o godzinie 10.00

w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Wronieckiej 32 w Czarnkowie.

Prosimy nauczycieli bibliotekarzy o …

Czytaj więcej Tydzień Bibliotek 2023

IV FORUM BIBLIOTEKARZY REGIONU PILSKIEGO odbędzie się 23 marca 2023 i jest organizowane przez naszą Bibliotekę. Adresowane jest do bibliotekarzy z bibliotek: szkolnych, publicznych, pedagogicznych i naukowych, a także sympatyków książek. Rozmawiać będziemy o roli czytania w budowaniu empatii i zrozumienia drugiego człowieka, o tym jak nie zwariować w cyfrowym świecie i …

Czytaj więcej 𝐈𝐕 𝐅𝐎𝐑𝐔𝐌 𝐁𝐈𝐁𝐋𝐈𝐎𝐓𝐄𝐊𝐀𝐑𝐙𝐘 𝐑𝐄𝐆𝐈𝐎𝐍𝐔 𝐏𝐈𝐋𝐒𝐊𝐈𝐄𝐆𝐎„𝐂𝐙𝐘𝐓𝐀𝐍𝐈𝐄 𝐒𝐄𝐑𝐂𝐄𝐌”